Вітаємо команду нашого коледжу, яка стала переможцем зональних змагань з футзалу в залік спартакіади серед коледжів Полтавської області!

Лубни. 2 лютого. Спортивний зал ДЮСШ м. Лубни став місцем проведення четвертої за ліком спартакіади Полтавської області з футзалу серед коледжів. Це були зональні змагання, в яких повинно взяти участь п’ять команд, але з різних причин на матчі не прибули представники Хоролу і Лохвиці, а інші три вели боротьбу за вихід до фіналу. Це «Лісотех» з Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, команда Березоворудського фахового коледжу та «Фінансист» (Лубенський фінансово-економічний коледж. Технічні результати поєдинків між ними такі: «Лісотех» – Березова Рудка 10:3, Березова Рудка – «Фінансист» 8:3, «Лісотех» – «Фінансист» 12:5. Отже, дві команди вийшли до фінальних обласних змагань – майбутні лісівники і березоворудці. Матчі фіналу, в яких візьмуть участь і по дві кращих команд з Полтавського і Кременчуцького районів (всього шість футзальних колективів), будуть зіграні у квітні цього року в Лубнах. Лубенську команду готував до зональних змагань викладач фізвиховання Лубенського лісотехнічного фахового коледжу Андрій Павлюченко, виконавчий директор Асоціації футболу Лубенського району і вправний обласний футбольний арбітр. Склад переможців був такий: Дмитро Луговенко, Євген Єресько, Антон Комар, Артем Павленко, Станіслав Якименко, Євгеній Овдієнко, Андрій Загоруйко.

Юрій КЛИМЧЕНКО, Лубенська ДЮСШ;

фото - автора