Відкрите практичне заняття з дисципліни «Охорона праці в галузі»

16 грудня викладачем Ігорем Кублінським було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Охорона праці в галузі» для студентів групи ОД-31 на тему «Соціальне страхування від нещасних випадків у галузі деревообробки».

Заняття мало розкрити такі основні поняття, як - що таке страхування від нещасних випадків на виробництві, основні обов’язки та завдання страхування, Фонд соціального страхування від нещасних випадків та професійного захворювання.

Також Ігор Анатолійович (він, же провідний інженер з охорони праці в Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі) змістовно, з використанням презентації  та наведенням виробничих прикладів розкрив суть питань пов’язаних з наведеною темою.

Наглядно було продемонстровано основні причини нещасних випадків в галузі деревообробки та розкрито принципи страхування від них, також вказано які обов’язки соціального страхування та види компенсації працівникам при отриманні травм.

На завершення заняття були підбиті підсумки, проведено самостійну роботу де студенти мали змогу розгадати кросворд.

Викладач працював над формуванням професійної компетентності майбутніх керівників, озброюючи їх знаннями та практичними вміннями, щодо вимог охорони праці.

Володимир Рева, заступник директора з навчальної роботи;

фото – Олександра Литвиненка

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 263392