Відійшов у вічність Козачков Сергій Миколайович

Лубенський лісотехнічний фаховий коледж із сумом повідомляє, що 24 листопада 2022 року на 68 році пішов із життя Козачков Сергій Миколайович,  колишній викладач інформатики та комп’ютерної техніки коледжу.

Сергій Миколайович народився 8 травня 1955 року в м. Лубнах, пізніше проживав у с. Ісківці Лубенського району. Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильскій АЕС.

У 1979 році закінчив Полтавський державний педагогічний інститут ім. Короленка, здобувши фах вчителя фізики і математики.  Сергій Козачков розпочав роботу у коледжі з вересня 2003 року, вже маючи вагомий життєвий і педагогічний досвіди. За цей час Сергій Миколайович здобув високий авторитет серед колег та студентів.

Під час  роботи у нашому навчальному закладі застосовував різноманітні форми і методи навчання для активізації пізнавальної діяльності студентів. Суттєвих успіхів він досягнув як організатор студентського колективу. Висока педагогічна і методична майстерність поєднувалася з вимогливістю до себе та студентів і великою любов’ю до своєї професії, що були характерними рисами його багаторічної праці.

Був наставником молодих колег. На його заняттях вони отримували взірець справжньої педагогічної майстерності. Людина творча, духовно багата і щедра, толерантна і щира.

За час роботи у лісотехнічному коледжі нагороджений Почесною Грамотою Державного комітету лісового господарства України (2006) та Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України (2011). З вересня 2017 року - на заслуженому відпочинку.

Світла пам’ять про Сергія Миколайовича назавжди залишиться в серцях колег та випускників навчального закладу.

Висловлюємо співчуття його рідним та його донькі, Аліні Сергіївні Козачковій, заступнику директора з виховної роботи.

Адміністрація та профком коледжу

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 265811