Попередній захист дипломних проєктів

Відповідно до затвердженого графіку дипломного проєктування 21 січня відбувся попередній захист дипломних проєктів студентів IV курсу спеціальності «Садово-паркове господарство» у присутності голови циклової комісії та керівників дипломних проєктів.

Попередній захист дипломів дає можливість встановити відповідності розробок вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень проєктування. Студент має змогу краще підготуватись до головної події – захисту дипломного проєкту перед Державною екзаменаційною комісією, яка розпочне свою роботу 27 січня.

Студенти, дипломні проєкти яких на попередньому захисті було оцінено позитивно, допущені до захисту на засіданні ДЕК.

Бажаємо успіху студентам та їх дипломним керівникам!

Єлізавета Грибович, голова циклової комісії

спеціальності «Садово-паркове господарство»;