Пам’ятаймо заповіти великих земляків!

24 травня відбувся ХІ обласний літературний конкурс „Відлуння заповітів земляків”, присвячений 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди. Конкурс мав на меті вшанувати творчу спадщину славетного нашого земляка, філософа, письменника та непересічної особистості.

Захід проведено Комунальним закладом Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді”, який опікується залученням талановитої молоді  до літературної та дослідницької діяльності.

Учасницею конкурсу стала Анастасія Рак, студентка групи ЛГ-11, вихованка гуртка «Українська література» Лубенської філії ПОМАН, яка посіла ІІІ місце в номінації «Творча робота». Її доробком стала новела «Вечірня розмова (перехрестя часів)», яка отримала схвальні відгуки журі.

Щирі вітання переможниці, побажання натхнення й нових творчих злетів!

Бережімо творчу спадщину нашого народу, захоплюймося українським мистецтвом, плекаймо рідне слово!

Слава Україні!

Світлана КОРНІЄНКО, викладач української мови та літератури,

керівник гуртка «Українська література» Лубенської філії ПОМАН

фото - Людмили ЄРЕМІЄВСЬКОЇ, керівника Лубенської філії ПОМАН