Доповнюємо дендрологічну колекцію

Фахівці лісового та садово-паркового господарства повинні вільно орієнтуватись у видовому складі лісових, лісопаркових, захисних та декоративних насаджень України. З метою удосконалення практичних навичок визначення деревних та чагарникових видів по всьому комплексу морфологічних ознак, ознайомлення з багатством дендрофлори України, для розвитку у  студентів спостережливості, постійно розширюється дендрологічна колекція коледжу.

Подяка за традиційно вагомий внесок в озеленення навчального закладу, розсаднику декоративних рослин «Осокор» на чолі з Андрієм Бутом та садовому центру «VERT-ВІЛЬШАНКА», котрі презентували та доставили широкий асортимент декоративних видів.

Ошатні пейзажі, що грають різними барвами – особлива родзинка нашої території, а співпраця з виробництвом, зацікавленого у якісній підготовці молодих фахівців, допомагає закріпити та поглибити фахові знання.

Єлізавета ГРИБОВИЧ, голова циклової комісії

спеціальності «Садово-паркове господарство»;