Освітній процес в коледжі відновлено

З 14 березня 2022 року у коледжі відновлено освітній процес за дистанційною формою. У зв’язку з цим директор Роман СЕНДЗЮК провів онлайн-нараду з педагогічними працівниками щодо особливостей дистанційного навчання в умовах воєнного стану.

Відкриваючи нараду Роман Васильович наголосив, що кожний працівник має зробити все можливе для підтримки України та життєдіяльності коледжу, продовжуючи освітній процес. Для цього у навчальному закладі створені належні умови для технічного забезпечення дистанційного навчання із використанням навчальної платформи MOODLE, сервісів онлайн-конференцій ZOOM, Google Meet, та мобільного додатку Viber.

Класні керівники прозвітували про можливості студентів продовжувати дистанційне навчання, виходячи з ситуації, яка склалася у кожному регіоні,  де перебувають здобувачі освіти.

На завершення наради директор наголосив на відповідальності за свою роботу та необхідності взаємної підтримки і допомоги.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 265695