Навчальні практики у розпалі

Для студентів ІІІ та IV курсів освітньо-професійної програми «Лісове господарство» спеціальності 205 «Лісове господарство» нашого коледжу початок нового навчального року – це можливість застосувати отримані теоретичні знання із профільних фахових дисциплін під час проведення навчальних практик.

Відповідно до Робочого навчального плану підготовки здобувачів освіти цієї спеціальності це навчальні практики з наступних дисциплін: «Механізація лісового господарства», «Лісові культури і лісомеліорація», «Лісозахист», «Здобуття робітничої професії», «Лісівництво», «Лісова таксація і лісовпорядкування», «Економіка, організація і планування лісового господарства», а також «Лісове багатоборство».

Сьогодення внесло свої корективи в освітній процес комплексної підготовки студентів, а тому викладачі коледжу відповідно до Робочих програм навчальних практик з урахуванням сучасних досягнень зарубіжної й вітчизняної науки теоретичного та прикладного характеру, досвіду роботи передових підприємств галузі (виробництва) та вимог чинної галузевої нормативно-технічної документації розробили та проводять екскурсії підприємствами галузі з максимальним використанням природних та виробничих об’єктів, тренажерів, приладів й інструментів, гербаріїв, колекцій, макетів, плакатів, наочних посібників, стандартів, таблиць, комп’ютерної техніки, технічних засобів навчання, зокрема особисто знятими відеозаняттями.

Результатом вдалого проходження програми навчальної практики та оформлення відповідного звіту є підведення підсумків у вигляді захисту.

Андрій Рудик, завідувач навчально-виробничою практикою;

фото-Олександра Литвиненка,

Дмітрія Куриленка (студент групи ЛГ-42) та

Владислава Третякя (староста групи ЛГ-43)

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309473