Лісове багатоборство з дисципліни «Дендрологія»

Практичне навчання студентів спеціальності «Лісове господарство» з дисципліни «Лісове багатоборство» організовується з метою розширення, поглиблення та систематизації отриманих знань, відпрацювання основних вмінь та набуття навичок, котрі необхідні для успішного оволодіння професією.

Протягом лісового багатоборства з дисципліни «Дендрологія» було виконано дендрологічне обстеження дендропарку, зібрано зразки деревних та кущових рослин, здійснено їх опис за екологічними факторами, лісогосподарським значенням та народногосподарським використанням. Студенти закріпили практичні навички визначення рослин за гербарними зразками та оформили бланк дендрологічного обстеження.

Отримані позитивні оцінки майбутніх лісівників свідчать про те, що мета навчальної практики досягнута.

Єлізавета Грибович, викладач фахових дисциплін;

голова циклової комісії спеціальності «Садово-паркове господарство»;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266592