«Лубенський воланчик» сподобався Олімпійському дню!

У рамках Олімпійського дня відбувся перший турнір з бадмінтону серед учнівської та студентської молоді «Лубенський воланчик». Змагалося тридцять юнаків і дівчат Посульського краю.

Переможцями стали у парних змаганнях серед студентів:

І місце – Олександр Акусок та Олександр Буторін (ЛГ-42);

ІІ місце – Владислав Городищенко та Владислав Гуренко (СПГ-31);

ІІІ місце – Артем Гришко та Руслан Пузь (ЛГ-21).

В індивідуальних змаганнях перемогу здобув – Владислав Городищенко (СПГ-31), друге і третє місце відповідно посіли – Артем Кохановський (ЛГ-23) та Антон Киба (ОД-41).

Напруженою також була боротьба за призові місця серед ветеранів, які показали достатньо високий для своєї вікової категорії рівень технічної і тактичної підготовки. І місце виборов – Булда Олексій (м. Лубни); ІІ місце – Рябухін Володимир (м. Лубни); ІІІ місце – Дубинський Григорій (м. Лубни).

Усі призери отримали кубки, дипломи і медалі.

Організатори Олімпійського дня вирішили зробити бадмінтонний турнір «Лубенський воланчик» традиційним. Критий майданчик з розміткою вже є. Міський голова Лубен пообіцяв розглянути питання щодо будівництва в коледжі ще й відкритого сучасного бадмінтонного майданчика.

Микола Моторний, головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ

Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, Заслужений журналіст України,

член виконавчого комітету Асоціації аматорського футболу України

фото - автора