Лубенські лісотехніки на Спортивних іграх України

З 2 по 5 червня у м. Рівне відбулися Спортивні ігри України серед студентів закладів фахової передвищої освіти з футзалу (юнаки). Cеред учасників змагань – збірна Полтавської області, яка була сформована на базі трьох навчальних закладів області – Лубенський лісотехнічний фаховий коледж, Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж та Березоворудський фаховий коледж.

Збірна нашої області спочатку поступилася господарям змагань, а потім зіграла внічию з Київською областю 4-4. У грі за 5 місце наші студенти впевнено перемогли Чернівецьку область 4-1 і посіли 5 місце.

У складі збірної Полтавської області брали участь студенти нашого коледжу – Андрій Загоруйко (капітан команди), Артем Павленко, Євгеній Сидоренко, Євгеній Климків та Руслан Данильченко.

До речі, студенти нашого коледжу вперше брали участь у таких престижних змаганнях. Бажаємо нашим спортсменам подальших перемог!

Андрій ПАВЛЮЧЕНКО, викладач фізвиховання, тренер команди;

фото – Костянтина ТЕРНОВОГО, викладача фізвиховання

Лохвицького механіко-технологічного фахового коледжу