ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЛІСОПРОМИСЛОВОМУ ФОРУМІ

30 вересня відбувся Перший Всеукраїнський лісопромисловий форум, який проходив в рамках 19-ї Міжнародної виставки машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «LISDEREVMASH 2020».

На ньому були присутніми керівники потужних деревообробних  підприємств, власники малого і середнього бізнесу, голови деревообробних асоціацій, науковці із НУБіП України та НЛТУ України, лісівники-практики, представники торгівельних майдан-чиків, засобів масової інформації, а також серед них і викладач фахових дисциплін нашого коледжу Микола Миколайович Якименко.

До програми форуму були включені дуже важливі питання як деревообробного, так і лісового сектору, а саме:

• стратегія розвитку лісового господарства;
  • розвиток лісового сектору України: проблеми та перспективи;
  • Закон України «Про ринок деревини»;
  • стратегія ціноутворення та оподаткування;
  • електронні аукціони;
  • сертифікація лісів та деревообробних підприємств.

Форум проходив у непростий час: світова криза, адаптивний карантин, проблеми із лісовими пожежами в державі та іншими викликами. Але, не зважаючи на ці виклики, лісове господарство та деревообробна галузь намагаються не допустити спаду виробництва. Це свідчить про те, що лісівники та деревообробники є партнерами і, в більшості випадків, знаходять порозуміння у вирішенні як поточних, так і складних проблем.

Загалом на форумі обговорювалися проблеми лісового сектору, які хвилюють як лісівників так і деревообробників зокрема, а конкретно, що суб’єкти господарювання від лісогосподарських підприємств хочуть отримати:

• обсяги сировини, певної технічної якості, необхідні для ритмічної роботи виробництва.
  • стабільний та зрозумілий порядок отримання даної сировини;
  • доступну логістику;
  • рівні умови для всіх споживачів;
  • безумовне виконання договірних умов;
  • і все це за привабливою ціною на сировину.

Хочу зауважити, що організатором даного заходу був випускник нашого навчального закладу 1983 року, а нині голова Асоціації деревообробників і лісозаготівельників Львівщини Микола Васильович Когут, який одночасно є членом Громадської ради при Державному агентстві лісових ресурсів України та входить до складу комісії лісової політики та сталого ведення лісового господарства.

Отримана інформація є корисною і буде використовуватися у навчальному процесі коледжу.

Микола Якименко, викладач фахових дисциплін,

безпосередній учасник форуму;

фото – автора та оргкомітету форуму

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309172