ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ ГРУПИ ОД-41 СТРИГУНА АРТУРА ТА АНДРЕЄВА ГРИГОРІЯ З ПЕРЕМОГОЮ НА ОЛІМПІАДІ!

Нещодавно на базі Навчально-наукового інституту деревообробних та комп’ютерних технологій і дизайну Національного лісотехнічного університету України проведено Олімпіаду для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» спеціальності «Обробка деревини» у рамках II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 187 «Деревообробні та меблеві технології».

В олімпіаді взяли участь 32 учасники із 8 провідних коледжів та вищих професійних училищ України.

Від нашого коледжу участь в Олімпіаді у дистанційному форматі взяли участь студенти випускної групи ОД-41 Стригун Артур та Андреєв Григорій, які за результатами Олімпіади посіли призові І та ІІ місця відповідно. Керівництво підготовкою студентів здійснювали викладачі Микола Якименко та Григорій Пєтухов.

Вітаємо! Так тримати!

Григорій Пєтухов, Микола Якименко, викладачі фахових дисциплін;