ПОЧАТОК ПОКЛАДЕНО!

Із відновленням навчального процесу після дистанційної форми навчання в коледжі завирувало життя, а також активізувалася робота щодо реалізації плану заходів з атестації педагогічних працівників.

Галерею відкритих занять розпочато! 16 лютого викладачі коледжу відвідали заняття з навчальної дисципліни «Деревинознавство і лісове товарознавство» у групі ЛГ-33, яке провів викладач вищої категорії, викладач-методист, голова циклової комісії спеціальності «Лісове господарство» Олександр Ковальчук.

Завдяки вправному володінню новітніми технологіями викладання, глибоким знанням викладача, студенти отримують якісну освіту та здобувають фахові знання. До речі, Олександр Іванович безпосередньо дотичний до створення нових стандартів фахової передвищої освіти, які закладають підвалини освіти європейського рівня.

Світлана Корнієнкозавідувач навчально-методичного кабінету;

фото – Олександр Литвиненко