І ЗНОВУ ВИСОКЕ ПРИЗОВЕ МІСЦЕ НА ОЛІМПІАДІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ ЛІСОТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ УКРАЇНИ!

25 та 26 березня в Національному лісотехнічному університеті України (НЛТУ, м. Львів) Навчально-науковий інститут лісового і садово-паркового господарства провів Всеукраїнську олімпіаду з лісового господарства серед студентів випускних курсів коледжів спеціальності «Лісове господарство».

У зв’язку з карантинними обмеженнями Олімпіада була проведена дистанційно за допомогою сервісу «Google Meet».

Від нашого коледжу в Олімпіаді взяли участь студенти групи ЛГ-42 Андрій Чемерис, Сергій Сергієнко та Олексій Якимчук. А загалом у заході брали участь 60 студентів із 15 коледжів, які готують молодших спеціалістів зі спеціальності «Лісове господарство».

Олімпіада проводилася з таких дисциплін як дендрологія, лісівництво, лісозахист, лісові культури, лісова таксація, деревинознавство, ботаніка. Кожному учаснику олімпіади було надіслане окреме завдання у формі тестування. Теоретична частина складалася із 30 запитань, практична ж частина передбачала виконання індивідуального завдання з фахових дисциплін, таких наприклад, як:

• визначення видів дерев за гербарієм;
  • визначення стовбурових шкідників за пошкодженнями;
  • визначення збудників хвороб за плодовими тілами;
  • визначення складу деревостану;
  • встановлення інтенсивності рубки догляду та виду рубки головного користування;
  • обчислення таксаційних ознак дерева та деревостану;
  • визначення деревної породи за зразками деревини.

Також були завдання із лісового насінництва, лісових розсадників, лісових культур та ін.

Наші студенти показали високий рівень підготовки, а Андрій Чемерис зайняв призове І місце, з чим ми його і вітаємо!

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін, адміністратор сайту;

фото - автора та фотоскріни учасників

УЧАСТЬ НАШИХ СТУДЕНТІВ У ПОПЕРЕДНІХ ОЛІМПІАДАХ:

1. 2018 рік: НАШІ СТУДЕНТИ ЗАЙНЯЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ОЛІМПІАДІ В НЛТУ

2. 2019 рік: ВДРУГЕ НАШІ СТУДЕНТИ ЗАЙНЯЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ОЛІМПІАДІ В ЛІСОТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 274669