ВДАЛИЙ ВИСТУП НА ПЕРШОСТІ МІСЦЕВОГО ОСЕРЕДКУ ГО «ВФСТ «КОЛОС» У ЛУБЕНСЬКОМУ РАЙОНІ

22 лютого на базі Тарандинцівської ЗОШ відбулися змагання особисто-командної першості Місцевого осередку ГО «ВФСТ«Колос» у Лубенському районі з настільного тенісу, шашок та шахів присвячені пам’яті Павленка Романа.

У турнірі брали участь спортсмени понад 10 команд Лубенського району, в тому числі й команда лісотехнічного коледжу.

Вдало виступили тенісисти Богдан Чигрин (ЛГ-42), Євгеній Болотов (ЛГ-12) та Євгенія Сапа (ЛГ-41) які вибороли І загальнокомандне місце. В особистому заліку Богдан та Євгенія були кращими на своїх ракетках.

ІІІ загальнокомандне місце зайняла команда шахістів у складі Владислава Махна (ЛГ-23), Віктора Тюріна (ЛГ-23) та Марини Минки (ЛГ-23). У шашкістів відзначилась Світлана Ільченко (ЛГ-33), яка посіла друге місце на своїй дошці, Віталій Яценко (ЛГ-42) був третій на другій дошці, Віталій Головко (ЛГ-42) посів п’яте місце.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами Лубенської ГО «ВФСТ«Колос». Бажаємо подальших вдалих виступів спортсменам Лубенського лісотехнічного коледжу.