ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ СПОРТИВНИХ ІГОР ПОЛТАВЩИНИ ІЗ НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

25 лютого у Полтавському політехнічному коледжі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», відбулися фінальні змагання Спортивних ігор Полтавщини із настільного тенісу серед студентів коледжів за 2019-2020 н.р.

Змагання проводились згідно офіційно діючих правил з п’ятьох партій, за системою до двох поразок, із визначенням місць у чотирьох розрядах (особистий - юнаки і дівчата; парний – юнаки; і змішаний парний розряд). Пари формувались із спортсменів однієї команди. За сумою набраних очок усіма учасниками команди (в особистих і командних змаганнях) відбувся командний залік.

Збірна команда Лубенського лісотехнічного коледжу, до складу якої входили студенти Богдан Чигрин (ЛГ-42); Віталій Коваленко (ЛГ-41) та Євгенія Сапа (ЛГ-41) - керівник тренер викладач - Валерій Петрович Халтурін виборола ІІ загальнокомандне місце.

Богдан Чигрин та Євгенія Сапа, посіли ІІІ–і місця в індивідуальних змаганнях; чоловічі пари Богдан Чигрин та Віталій Коваленко і змішана пара Богдан Чигрин та Євгенія Сапа, які зайняли ІІ–і місця.

Бажаємо нашим спортсменам подальших перемог та вдалих виступів.

Олександр Карпенко, керівник фізичного виховання;

фото – Євгенії Сапи