ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК - 2019

Доки на стадіоні вирували футбольні баталії на Всеукраїнських турнірах на «Кубок Андрія Біби» та «Кубок «Юність Посулля»», та визначали кращого шахіста Лубен, а дехто ще смакував випічкою, в актовій залі у цей час розпочався Олімпійський урок. До речі, з 2007 року стало доброю традицією зустрічати гостей у стінах нашого навчального закладу.

Впродовж цих років відомі олімпійські чемпіони побували на цій сцені:

• Цибуленко Віктор Сергійович (метання списа), чемпіон Ігор ХVІІ Олімпіади (Рим, 1960 рік), бронзовий призер Ігор ХVІ Олімпіади (Мельбурн, 1956 рік).
  • Макуц Богдан Володимирович (спортивна гімнастика), чемпіон Ігор ХХІІ Олімпіади (Москва, 1980 рік), чемпіон світу і Європи (1979, 1981 роки).
  • Хіміч Андрій Іванович (веслування на каное), чемпіон Ігор ХVІІІ Олімпіади (Токіо, 1964 рік), чемпіон Європи (1961, 1965 роки) та бронзовий призер чемпіонатів Європи, срібний призер чемпіонату світу (1966 рік).
  • Паливода Андрій Іванович (баскетбол), чемпіон Ігор ХХ Олімпіади (Мюнхен, 1972 рік), бронзовий призер Ігор ХІХ Олімпіади (Мехіко, 1968 рік), чемпіон Європи (1967, 1969, 1971 роки).
  • Нагаєв Ігор Володимирович (веслування на байдарці), дворазовий срібний призер Ігор ХХІV Олімпіади (Сеул, 1988 рік).
  • Кисельов Володимир Вікторович (штовхання ядра), чемпіон Ігор ХХІІ Олімпіади (Москва, 1980 рік), бронзовий призер чемпіонату Європи, заслужений майстер спорту.
  • Устюжаніна Тетяна Іллівна (академічне веслування), бронзова призерка Ігор ХХV Олімпіади (Барселона, 1992 рік), срібна призерка чемпіонату світу, заслужений майстер спорту.
  • Дерун Катерина Олександрівна (метання списа), чемпіонка І Юнацьких Олімпійських ігор (Сінгапур, 2010 рік).
  • Біба Андрій Андрійович, найкращий футболіст СРСР 1966 року, колишній капітан київського «Динамо», заслужений майстер спорту, президент Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч».

Ведучі заходу Діана Гайдай та Владислав Нещадим запросили на сцену головного спеціаліста Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Заслуженого журналіста України Миколу Моторного; першого віце-президента Асоціації аматорського футболу України, члена Комітету аматорського футболу УЄФА Олександра Каденка та завідувача спортивною редакцією Українського радіо Вадима Корженка. Упродовж Олімпійського уроку - безліч запитань гостям ставили як учні, так і студенти. Сучасну молодь цікавлять питання, які пов’язані з футболом, із секретами молодості та успіху.

Представники усіх навчальних закладів отримали сертифікати про те, що вони були учасниками Олімпійського уроку.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Миколи Моторного та Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 269650