ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Традиційно у першу неділю жовтня всі, хто причетний до виховання дітей, святкують своє професійне свято – День працівника освіти.

Кожен із нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ранок 4 жовтня у коледжі розпочався по-святковому: представники студентської ради привітали своїх наставників зі святом.

До коледжу цього дня завітали гості:

• міський голова Олександр Петрович Грицаєнко,
  • заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства – Юрій Миколайович Тараненко,
  • директор державного підприємства «Лубенське лісове господарство» Володимир Євгенович Тихович.

Директор коледжу Роман Васильович Сендзюк привітав зі святом колег і наголосив, що педагог - одна з найважливіших професій, а вчити дітей - це не просто наша робота, це стиль життя.

Під час урочистостей було відзначено подяками та грамотами працівників навчального закладу.

Святкова програма, яку підготувала студентська молодь, не залишила байдужими глядачів. Зі святом, шановні колеги!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279400