ЗМАГАННЯ З АРМСПОРТУ

3 грудня 2018 з нагоди відзначення Дня збройних сил України на базі Лубенського лісотехнічного коледжу відбулись змагання з армспорту, у яких взяло участь більше 50-ти юнаків.

Колективи 13 академічних груп визначали найсильніших у трьох вагових категоріях. У найлегшій вазі до 70 кг найсильнішим виявився студент групи ЛГ-32 Олександр Кучеренко. Друге місце посів Микола Сегеда (ЛГ-21), третє місце - Дмитро Горбенко (ЛГ-23).

У ваговій категорії до 80 кг місця розподілилися так: перше місце виборов Руслан Волошин (ЛГ-31), друге місце - Артем Бурлака (ОД-41), третє місце - Владислав Чоботар (ЛГ-42).

У фіналі найважчих 80+ зустрілись Олексій Костенок (ЛГ-42) та Владислав Сторокожко (ЛГ-43). У напруженій боротьбі звання найсильнішого серед студентства виборов Олексій, Владислав став - другим, третім - Володимир Титаренко (ОД-21).

Родзинкою спортивного свята став поєдинок між переможцем серед студентів Олексієм Костенком та викладачем спец дисциплін Ігорем Анатолійовичем Кублінським. У видовищній суперечці молодість виявилась сильнішою за досвід.

Командний залік визначався по сумі зайнятих місць трьох учасників, і підсумковий протокол зафіксував такі результати: