ВИХОВНИЙ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЛІСІВ

20 березня, у Всесвітній день Землі, для студентів ІІІ та IV курсів спеціальності «Лісове господарство» було проведено виховний захід, присвячений Міжнародному дню лісів, який відзначається 21 березня.

Провів його кандидат сільськогосподарських наук, Заслужений лісівник України, директор коледжу Роман Васильович Сендзюк, який наголосив, що цього року Міжнародний день лісів проходить під девізом «Ліси і освіта», що безпосередньо стосується студентів, як майбутніх лісівників. Він розповів про те, що ліси на нашій Землі займають третину всієї суші нашої планети і виконують життєво важливі екологічні, економічні та соціальні функції. Також він наголосив, що у Міжнародний день лісів в Україні стартує щорічна акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона триватиме протягом місяця – до Дня довкілля 22 квітня.

Окремо Роман Васильович розповів студентам про ІІ-й етап IV з’їзду лісівників України, який відбувся 14 березня у місті Луцьк Волинської області.

Олександр Литвиненко, викладач фахових дисциплін, адміністратор сайту;

фото – Аліни Козачкової

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 276474