СЮРПРИЗ ДО ДНЯ СТУДЕНТА

Студенти нашого коледжу з нетерпінням чекають, коли на сцені з’являться викладачі із черговим неочікуваним феєричним виступом.

Міжнародний День студента вже вкотре проходить під девізом: «Викладачі не лише читають пари, а й дивують талантами».

На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Роман Васильович Сендзюк. Відбулося нагородження у різних номінаціях:

• заготівля лісового насіння: (Діана Гайдай (СПГ-21), Владислав Лимоня (ЛГ-23), Віталій Галян (ЛГ-21), Сергій Дітерт (ЛГ-32), Наталія Сайко (ЛГ-21), а серед академічних груп було відзначено групи ЛГ-23 (класний керівник Макаревич В.М.), ЛГ-32 (Павлюченко А.М.), ЛГ-31 (Андреєва І.М.) та СПГ-21 (Пелипань Я.М.);
  • кращі робота під час написання Всеукраїнського радіодиктану національної єдності: Юлія Крупка (ЛГ-23), Анастасія Черняк (СПГ-11), Анна Здоровик (ЛГ-42), Яна Провора (ЛГ-43);
  • відмічено оригінальність газети до Дня української писемності та мови – група ЛГ-12 (класний керівник Корнієнко С.П.);
  • за перемогу у конкурсі «Галерея кімнатних рослин» нагороджено подяками класних керівників груп ЛГ-31 (Андреєва І.М.), ЛГ-42 (Чичул А.С.), СПГ, ОД-11 (Грибович Є.С.), ЛГ-12 (Корнієнко С.П.) та СПГ, ОД-21 (Пелипань Я.М.)
  • фотовиставка «Дендропарк – гордість коледжу» відзначено групи СПГ-41 – класний керівник Кушніренко Т.В. та СПГ,ОД-11 – Грибович Є.С;
  • стіннівки «Фізика у моєму житті» виготовили групи нового набору (ЛГ-11, ЛГ-12 та СПГ,ОД-11);
  • змагання з кульової стрільби Дмитро Горбенко (ЛГ-23), Ілля Ситник (ЛГ-32), Володимир Сластьоненко (ЛГ-11), Анастасія Мараже (СПГ-11), Анастасія Шикова (ОО-31) та Євгенія Тараненко (СПГ-11);
  • під час «Козацьких забав» відзначено команди «Непереможені» (отаман Роман Сергієнко (ЛГ-31)), «Козацька сила» (Ігор Пітель (ЛГ-33)), «Козацька вдача» Вячеслав Пономаренко (ЛГ-21) та «Козацька воля» (Микола Сегеда (ЛГ-21));
  • у гирьовому спорті кращими були Максим Придолюк (вагова категорія до 70 кг, група ЛГ-32), Артем Бурлака (вагова категорія до 80 кг, група ОД-41) та Олексій Костенок (вагова категорія 80+, група ЛГ-42);
  • і загальнокомандне місце з міні-футболу вибороли студенти групи ЛГ-32 – Ярослав Головченко, Антон Місюра, Ростислав Перепелиця, Максим Придолюк, Ілля Ситник.

Пригадали таланти коледжу, а саме тріо «Суцвіття» якими вони були у 1990 році (Віктор Карпець, Тетяна Донець та Ольга Ремньова) - запис телепередачі «Від міста до міста» на УТ-1:

{videobox}

MvOBc9BINKw|Тріо "Суцвіття" Лубенського лісового технікуму 1990 рік, передача "Від міста до міста"...|

{/videobox}

та сьогодні:

Цього разу викладачі приготували для студентів виставу про життя навчального закладу. Сюжет доволі буденний. Живе сім’я біля коледжу за гуртожитком. Батько Володимир Миколайович і мати Світлана Петрівна не пускають свою доньку Єлізавету на дискотеку. А парубок Сашко Литвиненко всіляко намагається переконати батьків дівчини, що без неї до коледжу ходити не буде. Своїми співочими талантами у ході вистави зачаровувавли Віктор Васильович Семенець, Тетяна Михайлівна Донець, Віктор Олексійович Карпець. Микола Бояринцев зі ствоєю партнеркою Євгенією (студенти групи СПГ-41) запальним українським танцем-гуляночкою додали національного колориту. Вадим Юрійович Кривець декламував поезію німецькою мовою. А коли на сцені з’явилися із запальним танком викладачі Яна Миколаївна Пелипань, Сергій Іванович Пономаренко, Оксана Олександрівна Космина, Андрій Миколайович Павлюченко, Оксана Мирославіна Замула, Ігор Анатолійович Кублінський, Ірина Миколаївна Андреєва та Микола Миколайович Якименко, то батьки відпустили доньку та дискотеку, і самі приєдналися до гурту.

{videobox}

D51Dy6CDZrQ|ДЕНЬ СТУДЕНТА ВИКЛАДАЧІ ЛЛТК 2018р|,

dFe-tVHXepI|Пісня від Віктора Семенця|,

BjMeaJoxzwY|Пісня від Тетяни Донець|,

Zq7avzou8ow|Вірш про матерів від Вадима Кривця|,

Y9cphnShpR8|"На дискотеку до коледжу" Частина І|

{/videobox}

Глядачі отримали позитивні емоції, а викладачі спробували себе у ролі акторів.

Ще раз всіх зі святом! Гарного настрою!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Заканича;

відео – Дениса Погребняка та Олександра Заканича