«СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА - 2019»

Кожен день у житті людини – єдиний і неповторний, насичений подіями, приємними враженнями та відчуттями.

З метою популяризації мистецьких колективів вже дев’ятнадцятий раз поспіль проводиться обласний міжвузівський фестиваль-конкурс «Студентська весна-2019». 28 березня наші студенти розкрили свої таланти перед компетентним журі: Валентиною Пащенко, Віталієм Скакуном, Вадимом Перепелкіним, Мариною Засенко та Оленою Бєлаковою.

Зі сцени лунали і проникливі твори про кохання, і гуморески, і вокальні та танцювальні номери, а родзинкою була інструментальна музика та неперевершений ді-джей.

Валерія Корнієнко, Володимир Сластьоненко, Олександр Тимошенко, Наталія Сайко, Антон Озірський, Марія Мисник, Микола Бояринцев, Максим Пихтін, Карина Герасименко, Олександра Маслак, Яся Шахунова, Діана Гайдай, Богдан Великий, Любомир Давиденко, Лейла Манойло, Ангеліна Москаленко, Яна Провора, Надія Бабінець, Анна Попова, Валерія Науменко, Євгенія Тараненко, Катерина Іванченко, Владислав Ніколенко – ви були неперевершеними!

Дякую  студентам, які взяли участь у флеш-мобі та неабияк здивували не лише журі, а й присутніх у залі.

Хочу висловити подяку всім, хто долучився підготовки та проведення цього феєричного заходу, а особливо Віктору Олексійовичу Карпцю та Яні Миколаївні Пелипань.

Дійсно, саме студентські роки – це період звершень, самореалізації, творчого пошуку, різнобарв’я життя. Це молодість, це віра у завтрашній день.

Бажаємо Вам, дорогі студенти, і надалі розкривати свої таланти, йти назустріч мрії.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271593