НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДИСЦИПЛІНИ «ДЕНДРОЛОГІЯ»

З приходом по справжньому весняного, травневого тепла, стартувала навчальна практика з дендрології.

Протягом п’яти днів студенти зібрали та гербаризували більше 80 видів деревних рослин, створили колекції суцвіть, провели фенологічні спостереження.

Дні були насиченими та цікавими! Робота кипіла, бо кожен студент мав своє завдання у сформованих бригадах, під керівництвом відповідальних та наполегливих бригадирів.

В перші дні практики студенти з викладачами пройшли екскурсійними маршрутами територією навчального закладу, лісовими масивами та захисними насадженнями села Терни, дендропарком коледжу.

Дні практики для багатьох студентів залишаться у пам’яті. Це і здача гербарію, радість від того, що нарешті запам’ятали складні латинські назви, екскурсії, емоції та колективних дух, який допомагає вирішити завдання будь-якої складності!

Тамара Тимошенко, Єлізавета Грибович, викладачі дендрології

фото - авторів