ПІДТРИМАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКУ АКЦІЮ

19 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнської акції «Миколай про тебе не забуде» студенти коледжу відвідали Лубенський центр реабілітації дітей-інвалідів.

Олександр Грідін, Лейла Манойло, Юля Крупка, Антон Киба, Анна Попова, Катерина Іванченко, Анастасія Черняк, Станіслав Лавровський, Олексій Костенок, Яся Шахунова, Анна Здоровик, Владислав Старокожко, Олександр Задорожній та Владислав Ніколенко запропонували діткам разом з казковими героями помандрувати чарівною казкою у пошуках Миколая.

За сюжетом вистави хлопчик Сашко лінувався і щоб він не виріс черствим, байдужим і недобрим Ангели вирішують змінити його черстве й закам’яніле серце на чуйне і добре. Дорогою хлопчик зустрічає казкових героїв і допомагає їм. Миколай відзначив вчинки хлопчика. Наприкінці феєричної вистави вихованці середньої та старшої групи центру отримали подарунки до свята.

Студенти спробували себе у ролі акторів лялькового театру. Так приємно дарувати радість тим, хто її потребує!

Хочемо подякувати Надії Улішак за сценарій та творчий задум втілення вистави.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279947