СТВОРЕННЯ ЛІСУ – СПРАВА КОРИСНА І ПРИЄМНА

Якщо ти за все життя не посадив жодного дерева – плати за чисте повітря (Олександр Довженко).

Створення лісу – справа корисна і приємна. «Майбутнє лісу – у твоїх руках!» – під таким гаслом щороку весняною порою проходить Всеукраїнська акція мета якої – збільшення кількості лісових насаджень. В цей час в студентів коледжу проходить навчальна практика з дисципліни «Лісові культури і лісомеліорація». Заручившись теоретичними знаннями та рекомендаціями у сфері лісопоновлення та лісорозведення майбутні лісівники отримали змогу якісніше та ефективніше виконувати своє першочергове завдання збереження та примноження лісових багатств.

Студентам коледжу під керівництвом викладачів та працівників Лубенського агролісництва було доручено заліснювати минулорічні зруби та проводити доповнення лісових культур.

Створення лісів – це справа не лише лісівників, це справа кожного із нас.

Олена Дем’яненко, Ангеліна Чичул,

Єлізавета Грибович, викладачі фахових дисциплін;