КОНКУРС ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ «ПОЕТИЧНА ВЕСНА ЛУБЕНЩИНИ»

13 квітня в актовій залі музичної школи відбувся ювілейний 55 конкурс обдарованої молоді «Поетична весна Лубенщини».

На цьому конкурсі, який проходить щовесни, учасники дивують своїми власними творами почесне журі, до складу якого входять видатні поети Лубенщини.

Захід розпочався зі слів голови літоб’єднання ім. О.Донченка Олександра Міщенка. Ведуча Ніна Шерстюк – член Національної спілки журналістів України, поетеса – представляла учасників дійства.

Валерія Корнієнко – студентка групи СПГ-11 декламувала твір «Зустріч», в якому йшла мова про «комп’ютерну» молодь, яка живе у віртуальному світі і не навчилася «бачити небо у буденних калюжах життя». Валерій Зелко (група ЛГ-12) здивував присутніх своїми катренами та розповіддю про літній відпочинок «Маленька історія».

Студенти нашого навчального закладу стали лауреатами у старшій віковій категорії, їхні твори були відзначені членами журі.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Світлана Корнієнко, викладач української мови та літератури;

фото – Аліни Козачкової

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 267859