ШЕВЧЕНКО – ЦЕ УКРАЇНА

Березень – місяць пробудження землі. І саме в березні світова спільнота вшановує пам'ять Тараса Григоровича  Шевченка, геніального сина українського народу, який своєю творчістю будив «усіх синів у всі століття».

Студенти-першокурсники стали учасниками традиційних Шевченківських читань «Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко», які відбулися 14 березня. Впродовж свята присутні мали змогу пригадати найважливіші моменти біографії митця, поглибити свої знання про його творчість та, можливо, відкрити для себе нового Шевченка.

Твори Кобзаря звучали у відеозапису у виконанні акторів Київських театрів, як зразок високої виконавської майстерності художнього слова. Проникливо читала поему «Наймичка» викладач української мови та літератури, заступник директора Аліна Козачкова. Як зразок осучасненої творчості Шевченка були продемонстровані мультиплікаційні роботи за творами митця.

Наприкінці заходу поезія Тараса Шевченка зазвучала англійською мовою у виконанні студентів групи СПГ-11 Діани Гайдай та Тетяни Тюріної.

Літературні читання відвідали Ольга Вишневська, Ірина Андреєва та Сергій Омельченко.

Захід підготували та провели викладачі української мови та літератури Аліна Козачкова та Світлана Корнієнко.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Світлана Корнієнко, викладач української мови і літератури;

фото – Аліни Козачкової

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 273554