«ОКРАЙЦІ ДУМОК»

«Зачинаю цей щоденник... Мені потрібен друг, з яким я міг би ділитися усіма своїми сумнівами...».

І впродовж майже години студенти першого курсу мали змогу поринути в глибокі думки великого українського митця, «лицаря молодої української поезії» Василя Андрійовича Симоненка.

У нашому навчальному закладі вже традиційними є літературні читання, присвячені творчості українських письменників. Цього разу увазі першокурсників була представлена літературно-музична композиція «Щоденники. Окрайці думок». Майстерне перевтілення Сайко Наталії, Дмитра Безсмертного, Анни Шпіки (група ЛГ-11), Антона Озірського, Валерія Зелка, Віталія Меленного, Дениса Трофімова (ЛГ-12), Григорія Андреєва та Діани Гайдай (СПГ-11 та ОД-11) в образи Симоненківської поезії створило в залі відчуття єдності земного й небесного, реалістичного та романтичного.

«Гортав» сторінки щоденника Владислав Нещадим, студент групи ЛГ-12, який відтворив образ самого автора.

Протягом культурно-освітнього заходу звучав у запису живий голос Василя Симоненка, сюрпризом стала пісня в сучасній обробці на поезію «Лебеді материнства». Цікавим путівником біографією митця був тематичний відеоролик, яким і розпочався захід.

Наприкінці літературних читань учасники заходу звернулися до присутніх словами великого земляка, нагадали про неповторність і унікальність кожного з нас: «Ти знаєш, що ти - людина?»

Захід відвідали викладачі коледжу Ольга Вишневська, Вадим Кривець, Ірина Андреєва, Таміла Дідик, Оксана Замула та Сергій Пономаренко.

Програму літературних читань підготували та провели Аліна Козачкова та Світлана Корнієнко.

Світлана Корнієнко, викладач коледжу,

Вадим Кривець, голова циклової комісії загальноосвітніх

та соціально-гуманітарних дисциплін;

фото – Аліна Козачкова