НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДЕКОРАТИВНОЇ ДЕНДРОЛОГІЇ

На початку літа в групі СПГ-21 розпочалась навчальна практика з дендрології.

Протягом п’яти днів студенти зібрали та гербаризували більше 90 видів деревних рослин, створили колекції суцвіть, виконали фенологічні спостереження за деревними рослинами.

Кожен день був насиченим та цікавим! Робота кипіла, бо кожен студент мав своє завдання, у сформованих бригадах, під керівництвом відповідальних та наполегливих бригадирів.

В перші дні практики студенти під керівництвом викладача пройшли екскурсійними маршрутами територією навчального закладу, лісовими масивами та захисними насадженнями села Терни, дендропарком коледжу, зібравши пагони з листям більше 100 видів деревних рослин. Далі за допомогою викладача, гербарних зразків, списку латинських назв, старанності та наполегливості було складено залік по зібраному матеріалу.

Дні практики для багатьох студентів залишаться в пам’яті. Це і здача гербарію, радість від того, що нарешті запам’ятали складні латинські назви, екскурсії, емоції та колективних дух, який допомагає вирішити завдання будь-якої складності!

Єлізавета Грибович, викладач фахових дисциплін;

фото - автора