ДОСТОЙНИЙ ВИСТУП КОМАНД

24 лютого 2018 року на базі Тарандинцівської ЗОШ І–ІІІ ступенів відбулась першість Лубенської організації «ВФСТ «Колос» з настільного тенісу, шахів та шашок, в якій приймали участь команди студентів нашого коледжу.

Згідно положення команди були представлені 2 чоловіками й дівчиною у кожному із видів. У змаганнях брало участь 9 команд сільських рад Лубенщини.

Виступ студентсько-викладацької команди був достойним:

2 переможця, 5 призерів, І та ІІІ загальнокомандне місце – ось наш здобуток!

У змаганнях з шашок треті особисті місця на своїх дошках посіли:

• Тетяна Кочерга – група ОО-21
  • Віталій Коваленко – ЛГ-21.

Шахісти зайняли ІІІ загальнокомандне місце і третіми на своїх дошках були:

• Анастасія Шикова – ОО-21,
  • Владислав Павлюченко – ЛГ-41,
  • Ігор Макаревич – ЛГ-31.

Справжню сенсацію зробили наші тенісисти - Богдан Чигрин (ЛГ-22), який виступав другою ракеткою, Євгенія Сапа (ЛГ-21) – переможець серед дівчат, а викладач Валерій Халтурін став абсолютним Чемпіоном, відповідно і команда здобула перше місце .

Місцевий осередок громадської організації (Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос») у Лубенському районі нагородило кубками, медалями і грамотами переможців і призерів змагань.

Бажаємо подальших перемог нашим спортсменам!

Олександр Карпенко, керівник фізичного виховання;

фото - автора