2017-05-12

ЗУСТРІЧ КОЛЕКТИВУ З УЧАСНИКАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

11 травня 2017 р. в Лубнах відбулась наукова конференція, присвячена 150-ти річчю від дня народження відомого музейника, зачинателя вивчення писанкарства в Україні Сергія Климентійовича Кульжинського (1867-1943 рр.).

Її організували: управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, центр охорони та досліджень пам’яток археології, управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський краєзнавчий музей ім. Василя Кричевського, управління культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради, Лубенський краєзнавчий музей.

12 травня учасники конференції – директор Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, заслужений працівник культури України Олександр Борисович Супруненко та Юрій Олексійович Шилов – академік, професор Міжрегіональної академії управління персоналом, кандидат історичних наук, член Національної спілки письменників України зустрілись із студентами та викладачами Лубенського лісотехнічного коледжу та розповіли про внесок С.К. Кульжинського у розвиток музейної справи та походження і сутність писанкарства. Зустрічі пройшли в теплій і зацікавленій атмосфері.

Ольга Вишневська, завідувач методичним кабінетом;

фото – Олександр Заканич