2017-05-12

ЕКСКУРСІЯ НА ВИРОБНИЦТВО

11 травня студенти груп СПГ-21 і СПГ-31 (спеціальність "Зелене будівництво і садово-паркове господарство"), на чолі з викладачем Оксаною Замулою та майстром виробничого навчання Уляною Лунєнковою здійснили екскурсію, яка є складовою практик.

Маршрут розпочали з Приміського лісництва, де знаходиться розсадник ДП «Лубенське лісове господарство». На розсаднику вирощують якісний садивний матеріал деревних порід: сосни, берези, дуба звичайного і червоного,  адже працівники підприємства щороку садять 120-200га лісу. Також вирощують  розкішні туї, ялівці, самшит для декоративного садівництва. Доглянута територія лісництва приємно вразила студентів.

Наступним пунктом нашої екскурсії був садовий центр «VERT» Вільшанка, де працює цьогорічна випускниця коледжу Катерина Тягній. Вона із задоволенням розповіла нам про свою роботу, поєднання теорії і практики, особливості професії. На свої запитання студенти-друзі отримували  щирі відповіді, час летів непомітно в дружній атмосфері серед прекрасних рослин.

Відвідали ми і КП фірму «Конвалія», де у теплицях вирощуються велика кількість розсади квітів для озеленення міста.

Оксана Замула, викладач спецдисциплін;

фото – Уляна Лунєнкова