2017-04-05

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ДЕКОРАТИВНОГО РОЗСАДНИЦТВА

3 квітня 2017 р., під час практики з дисципліни «Розсадники декоративних культур» група СПГ-31 на чолі з викладачем Єлізаветою Грибович відвідали розсадник декоративних рослин «Осокор», розташований в селі Лазірки.

Відвідувачів привітно зустріли працівники розсадника та його директор – Андрій Анатолійович Бут, який особисто і проводив екскурсію. В розсаднику студентам продекламовано лекцію, з наглядним майстер-класом, з зимового, весняного і літнього щеплення.

Студенти з захопленням розглядали багатий асортимент декоративних видів, а Андрій Анатолійович, при нагоді, перевіряв їх знання з дендрології, ботаніки та інших природничих наук.

Працівники розсадника продемонстрували техніку викопування рослин та формуючу обрізку дерев. Студенти мали змогу потренуватись, та самостійно виконати щеплення рослин, формуючу обрізку та викопування декоративних видів, чим закріпили отримані теоретичні знання на практиці.

Майбутні ландшафтні дизайнери залишились з позитивними враженнями від проведеного часу на розсаднику і з задоволенням чекають наступної можливості відвідати його ще раз.

Єлізавета Грибович, викладач спецдисциплін;

фото - автора