2017-04-27

МИ - ЧЕМПІОНИ ПОЛТАВЩИНИ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ВНЗ І-ІІ РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ!

26 квітня на штучному майданчику Хорольського агропромислового коледжу відбувся чемпіонат Полтавської області з міні-футболу серед вищих навчальних закладів І - ІІ рівнів акредитації.

В змаганнях приймало участь 8 команд, які були поділені на дві групи. Команда нашого коледжу спочатку перемогла Хомутецький ветзоотехнікум2:0 (голи: Маюк, Наялович), а потім Лубенське медичне училище в 2:0 (голи: Реутов, Маліченко) і посіла перше місце в своїй групі. В іншій групі не було рівних команді – господарів Хорольському агропромисловому коледжу.

В фінальній грі зустрілися Лубенський лісотехнічний коледж та господарі змагань. Основний час закінчився з рахунком 3:3 (голи: Гладун, Наялович, Громадський), а в серії шестиметрових наша команда перемогла 3:2. Героєм серії пенальті став воротар команди – Хршоян Муш, який забив вирішальний шестиметровий, а потім відбив удар команди суперника.

Склад переможців: воротарі – Хршоян Муш, Ріпка Андрій, польові гравці – Павлов Юрій (капітан команди), Реутов Ігор, Гладун Ростислав, Маюк Станіслав, Наялович Едуард, Громадський Сергій, Лимар Сергій, Маліченко Вадим, Кучеренко Сергій, Литвиненко Іван.

Тренер команди – Павлюченко Андрій Миколайович.

Вітаємо чемпіонів і бажаємо успіхів в наступних змаганнях!!!

Андрій Павлюченко, викладач фізвиховання, тренер команди;

фото - Юрій Павлов

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271683