2017-02-14

ФІНАЛ КОНКУРСУ "КОЛЕДЖ МАЄ ТАЛАНТ" ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Коледж має талант! І не один, а цілих шістнадцять.

Саме стільки фіналістів взяли участь у святковому концерті присвяченому дню закоханих. 14 лютого актова зала коледжу зібрала чимало гостей. Фінал конкурсу аматорського студентського мистецтва «Коледж має таланти» проходив під девізом - «Все про кохання». Наші артисти дивували примхливого глядача цікавими та оригінальними виступами.

Легенда про Валентина, привітання із Днем закоханих додали конкурсу відповідного настрою. Ліричні пісні під гітару і декламування зворушливих власних поезій, танці і сольна композиція на ударних інструментах, патріотичний реп і бум боксер залишили у присутніх приємні незабутні враження.

Родзинкою свята були різноманітні подарунки, які учасники конкурсу обирали власноруч.

По завершенні вся зала стояла в черзі до скриньки, щоби віддати свої голоси за вподобаних виконавців. Об’єктивним виявилось журі – це всі, хто був присутній на дійстві. Кожен глядач віддав свій голос за кращого, на його погляд, артиста.

За підсумками голосування найбільшу кількість голосів набрали: Олександр Кулик (група ЛГ-43), Олександра Маслак (група ОО-11), Ярослав Пономаренко (група ЛГ-11), Іван Назаренко (група ЛГ-33), Владислава Мазур (група ЛГ-21).

Дякуємо всім учасникам нашого конкурсу за радісні хвилини, креативність, за творчість, красу і сміливість. Чекаємо нових талантів!

Ірина Решетило, заступник директора з виховної роботи;

Олександр Литвиненко, редактор сайту,  викладач спецдисциплін;

фото та відео - Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271337