ЗАСНОВНИК ГАЗЕТИ «УКРАЇНСЬКИЙ ФУТБОЛ» ЮРІЙ БОНДАР ПРЕЗЕНТУВАВ УЧАСНИКАМ ФУТБОЛЬНОГО ТУРНІРУ «КУБОК АНДРІЯ БІБИ» КІЛЬКАНАДЦЯТЬ СВОЇХ КНИГ
2015-10-30
Продовжуємо підготовку до всеукраїнського футбольного турніру «Кубок Андрія Біби», який відбудеться 13 листопада в Лубенському лісотехнічному коледжі.
![](/images/SPORT/BIBA/1-1.jpg)
Юрій Володимирович запропонував для юних футболістів (і не тільки) кільканадцять примірників книги «Чемпіонат Європи з футболу-2012» і «На футбольному полі – журналісти». Згадали нашу спортивну журналістську молодість. За кілька хвилин приєднався Вітя Набруско – колишній президент Національної радіокомпанії України. Випили кави, обмінялися думками щодо майбутнього турніру, «позаздрили» лубенським юнакам і дівчатам, які зустрінуться з легендою українського футболу Андрієм Бібою.
![](/images/SPORT/BIBA/1-2.jpg)
![](/images/SPORT/BIBA/1-3.jpg)
Звичайно, цих книг усім учасникам турніру «Кубок Андрія Біби» не вистачать. У різноманітних заходах буде задіяно майже тисячу школярів і студентів Посульського краю. Та ми й не прагнули забезпечити усіх призами. У нас – спортивний принцип. Нагороди отримають найсильніші, найспритніші і найрозумніші.
![](/images/SPORT/BIBA/12193669_186768598324906_3056747502356350740_n.jpg)
![](/images/SPORT/BIBA/12187935_186767698324996_6053378176907415670_n.jpg)
- Щасливі ви люди, сказав Віктор Іванович. – Творите добро для наших українських дітей. У вітчизняних олігархів і спортивних чиновників до цього не доходять руки. Долучаюся до вашої потрібної і благородної справи.
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України