ВОНИ НАБЛИЖАЮТЬ СВЯТО СПОРТУ В ЛУБНАХ

2015-11-01

Вони наближають свято спорту в Лубнах: 13 листопада (9.30).

Знайомтесь – Юлія Дацій, студентка четвертого курсу спеціальності «Оброблювання деревини» Лубенського лісотехнічного коледжу. Майбутній спеціаліст з деревообробного та меблевого виробництва.

Юля найпершою відгукнулася на заклик директора цього навчального закладу Романа Сендзюка (Заслужений лісівник України) організувати студентську бригаду для настилу підлоги у спортивній залі коледжу. Саме тут 13 листопада відбудеться кілька заходів у рамках Всеукраїнського турніру з футболу «Кубок Андрія Біби».
Одинадцять справжніх бійців, уже майже готових спеціалістів, у дві зміни, після занять, лекцій, семінарів, роблять фахово свою справу. Хотів би звернути увагу керівників лісгоспів та підприємств з оброблювання деревини – ось вам готові спеціалісти, які високо тримають марку Лубенського лісотехнічного коледжу. Серед них:

1. Кирпосенко Віталій
2. Дацій Юлія
3. Моцний Олег
4. Олефір Олексій
5. Костецький Артем
6. Пасіка Роман
7. Вовк Іван
8. Малярович Олександр
9. Путівський Богдан
10. Черненко Віктор
11. Коротя Ярослав
А потенційним нареченим – на Юлю. Хлопці, не матимете зайвих проблем із забивання цвяхів!!! І не тільки!!!

Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України)

Взято із сайту Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279035