CРІБЛО У НАШИХ ЛІСІВНИКІВ!

6 квітня 2016 року в м. Хоролі на штучному майданчику місцевого агропромислового коледжу відбулися обласні змагання з міні-футболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

В турнірі брали участь 7 команд, які були розподілені на дві групи. В групі «А» перше місце посіла команда місцевого коледжу, на другому – Хомутецький ветзоотехнікум, третє – Лохвицький технологічний технікум, на четвертому – Березоворудський технікум ПДАА. В групі «Б» змагалася команда нашого коледжу, яка в першій грі перемогла команду Лубенського медичного училища з рахунком 6:1, а в другій – команду Лубенського фінансово-економічного коледжу 3:0. У фінальній зустрічі команда Хорольського агропромислового коледжу в запеклій боротьбі перемогла команду Лубенського лісотехнічного коледжу з рахунком 3:2. В грі за третє місце команда Хомутця перемогла команду Лубенського фінансово-економічного коледжу 5:0. Склад команди нашого коледжу: Подибайло Дмитро, Портянік Ігор, Грабітченко Владислав, Богомолов Владислав, Реутов Ігор, Павлов Юрій, Богдан Михайло, Жуль Андрій, Науменко Валентин, Лимар Сергій та Береза Віталій. Тренер команди Павлюченко Андрій Миколайович. Вітаємо з другим місцем і бажаємо подальших успіхів e змаганнях.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 270244