ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ УНІВЕРСИТЕТІВ

2015-04-29

До коледжу завітали представники Національного університету біоресурсів і природокоритсування та Харківського національного аграрного університету.

29 квітня відбулася зустріч викладачів та студентів коледжу з директором Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України професором  Петром Лакидою та деканом лісогосподарського факультету Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва доцентом Анатолієм Полив’яним. Виступаючі розповідаючи про діяльність своїх вузів, особливості вступу випускників коледжів до університетів та відповіли на чисельні питання майбутніх абітурієнтів.

Директор коледжу Роман Сендзюк подякував гостям за відвідини навчального закладу  і розповів про співпрацю коледжу з університетами.

Інформація на сайті Національного університету біоресурсів і природокористування України

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 265508