УЧАСНИКИ МІЖНАРОДНОГО ВЕЛОПРОБІГУ «СТОП-ВІЙНІ» В КОЛЕДЖІ

2015-04-29

26 квітня в Батурині стартував міжнародний велопробіг «Стоп-війні», фініш якого заплановано 25 жовтня в Києві.

За цей час в планах учасників відвідати більше 100 великих міст Європи, Канади і США. Перший етап велопробігу проходить по Україні і 28 квітня колектив коледжу зустрів марафонців. На в’їзді м. Лубни до колони приєдналися велосипедисти – студенти навчального закладу. Очолював колону один із організаторів велопробігу Василь Любарець. Під аплодисменти викладачів та студентів коледжу, а також представників громадських організацій  та ЗМІ міста велосипедисти заїхали на територію  навчального закладу. Теплими словами гостей привітав директор коледжу Роман Сендзюк, а студентка 3 курсу Юлія Дацій вручила хліб-сіль. Василь Любарець розповів, що головною метою велопробігу є звернення до людей доброї волі зі всього світу, мерів міст які будуть відвідані, а також глав держав – зупинити війну, подякував за гостинність і вручив сертифікат, що засвідчує зупинку велопробігу в м. Лубни, а також вшанування пам’яті Героїв «Небесної сотні» та загиблих на сході України воїнів, а музею коледжу подарував свою книгу «Формула свободи». Від громади міста учасників зібрання привітав керуючий справами Лубенської міської ради Валерій Даценко, який розповів про волонтерський рух у місті, а також про роботу міської ради щодо підтримки лубенців – учасників АТО та їх сімей.

На завершення учасники акції посадили одне «Дерево миру і дружби», з нагоди велопробігу, а друге – «Дерево пам’яті – герою небесної сотні Валерію Брезденюку», випускникові нашого навчального закладу 1982 року, який загинув 19 лютого 2014 року на вул. Інститутській в Києві. Висаджені магнолії, що люб’язно надані декоративним розсадником «Осокор» (керівник Андрій Бут) своїм квітуванням в майбутньому будуть нагадувати про непересічні події сьогодення.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266783