"ВИШИВАЄМО ВІРШАМИ ОСІНЬ"

2014-10-22

Осінь – завжди зачаровує серце людини неповторною красою природи, незбагненністю барв та відтінків.

Як ніжно та чуттєво лягають нитки на вишиваний рушник, так і вірші про осінь милують душу людини:

Нині осінь нас чарує,

Неповторна, чарівна,

Різні барви нам дарує

І дивує нас вона.

Виглядає так казково

Восени і парк, і гай,

Розмаїттям кольоровим

Прикрашає осінь край!

Не оминуло відчуття захоплення дивовижною осінню і студентів Лубенського лісотехнічного коледжу. Групи СПГ,Б-11 (класний керівник Єлізавета Грибович) та СПГ,Б-21 (класний керівник Тамара Тимошенко) провели незабутній вечір знайомств, який пройшов під назвою "Вишиваємо віршами осінь".

Студенти розповідали чудові вірші, присвячені чарам осені:

Осінь фарби готувала,

У відерця наливала.

Змішувала, чаклувала,

Потім все розфарбувала.

Придивіться, все довкола

Стало різнокольоровим!

В музиці осінь теж знайшла своє відображення. Мрійлива і чуттєва, сумна і загадкова пролунала «Осіння симфонія» у виконанні студентки групи СПГ-11 Олександри Дейнеко.

Тамара Іванівна Тимошенко зачарувала всіх віршем який, як справжній дендролог, присвятила рослині:

Шипшина важко віддає плоди.

Вона людей хапає за рукава.

Вона кричить: - Людино, підожди!

О, підожди, людино, будь ласкава.

Не всі, не всі, хоч ягідку облиш!

Одна пташина так мене просила!

Я ж тут для всіх, а не для тебе лиш.

І просто осінь щоб була красива.

Студенти з задоволенням переглянули презентацію з картинами осіннього пейзажу та рядками неповторних віршів Ліни Костенко, які зачарували і переконали всіх любити осінь, її плоди та барви.

На завершення відбулось чаювання, що залишило відчуття свята та приємні враження від вечора!

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279456