ЗМАГАЄТЬСЯ МОЛОДЬ НА КУБКУ "ЮНІСТЬ ПОСУЛЛЯ" - 2013

Започаткований 11 років тому, як спортивні змагання між студентами різних спеціальностей лісотехнічного коледжу, кубок «Юність Посулля» набув статусу Всеукраїнського турніру.

На цьогорічний турнір, присвячений багаторічному головному редактору газети «Сільські вісті» Герою України Івану Васильовичу Сподаренку, засновники, а це заслужений лісівник України, директор Лубенського лісотехнічного коледжу Роман Сендзюк та заслужений журналіст України Микола Моторний запросили шкільні та студентські команди Полтавської і Черкаської областей та м. Києва. За підтримки Національного олімпійського комітету і Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України його організаторами виступили Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Спартак», Асоціація аматорського футболу України, Лубенський лісотехнічний коледж та журналісти «Сільських вістей». 10 команд (6 студентських та 4 шкільних) боролися за головний приз змагань – кубок «Юність Посулля».

В напруженій боротьбі, повній переживань, емоцій, відчаю та миттєвостей перемоги, Кубок серед шкільного турніру здобула команда Лубенської ЗОШ № 2, друге місце посіла команда Калайдинцівської ЗОШ, третє – команда Лубенської ЗОШ № 1. Головний Кубок від редакції газети «Сільські вісті» виборола команда «Хлібороб-ліс» с. Шахворостівка Миргородського району, друге місце посіла команда Лубенського лісотехнічного коледжу, третє – команда «Явір» ДП «Смілянський ЛГ». Кубок «справедливої» гри завоювала команда лісогосподарського факультету НУБіП м. Київ. В урочистій церемонії нагородження взяв участь Олімпійський чемпіон з баскетболу Анатолій Поливода, а начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Микола Моторний передав команді господарів футбольну форму від голови спортивного комітету МОН, члена НОК України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту Євгена Баженкова. Слід відмітити належну підготовку місць до проведення турніру та чітку організацію змагань, в чому велика заслуга викладачів фізичного виховання коледжу, а саме Валерія Халтуріна, Олександра Карпенка та Андрія Павлюченка.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 259500