2013-09-02

ТРАДИЦІЙНИЙ ДЕНЬ ЗНАНЬ

Першого вересня в Лубенському лісотехнічному коледжі відбулися урочистості з нагоди свята Дня знань.

Всіх присутніх з початком нового навчального року привітав директор коледжу Роман Сендзюк. На свято завітали гості: начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко, секретар Лубенської міської ради Іван Карпець, ветерани праці Курдибаха І.О., Ворона І.І., Демченко М.К., Федько М.Ф., Федько В.П., Муравнік Я.Ц.

Кращим студентам, відмінникам навчання Чекаленко Юлії (ЛГ-41), Шевченку Євгену (ОД-41), Глебович Альоні (ЛГ-31), Криворотьку Івану (ЛГ-42) було надано право підняти Державний прапор України та прапор коледжу.

За дорученням Держлісагентства України Юрій Тараненко вручив іменний годинник Голови Держлісагентства України завідувачу денним відділенням Сергію Омельченку і Подяку Голови Держлісагентства України викладачу спецдисциплін Григорію Пєтухову.

За традицією в цей день відзначені лідери успішності та громадського життя за 2012-2013 навчальний рік колективи груп: Б-11 – класний керівник Кушніренко Т.В., староста Лупан Тетяна, ЛГ-12 – класний керівник Павлюченко А.М., староста Жуль Андрій, Б-21 – Козачкова А.С., староста Бабак Інна. Грамоти та подяки отримали відмінники навчання, кращі спортсмени та учасники художньої самодіяльності. Право проголосити урочисту обіцянку студента було надано студенту І курсу нової спеціальності «Зелене будівництво та садово-паркове господарство» Полтораку Антону.

Гарний настрій свята створював колектив художньої самодіяльності ВІА «Пори року», художній керівник Віктор Карпець.

Ірина Решетило, заступник директора з виховної роботи;

фото – Сергій Козачков

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 263229