День вишиванки

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які відображають його особливу національну традицію.

В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний код українського етносу з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

Яскраві та неповторні мотиви орнаментованих вишивок наших студентів, які є представниками різних регіонів неньки-України, задовольняють найвибагливіші смаки.

Звісно, всі ми з нетерпінням чекаємо на зустріч із Вами, щоб взяти участь у флеш-мобі на території коледжу біля бузку, деревовидної півонії та сакур.

Хочу подякувати студентам та викладачам, які відгукнулися на пропозицію і надіслали свої світлини.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – особисті фото студентів та викладачів