Всеукраїнський Радіодиктант

У День української писемності та мови тисячі українців щороку  беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.

9 листопада, традиційно, викладачі та студенти сідають разом за парти та долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності у стінах нашого навчального закладу. Звісно, за інших умов…

Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту був культовий український письменник Юрій Андрухович. До методичної роботи над Радіодиктантом національної єдності долучилася Лариса Масенко — українська мовознавиця, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови Національного університету "Києво-Могилянська академія" і провідна наукова співробітниця Інституту української мови Національної академії наук України.

Студію для написання диктанту для гостей облаштували в читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського і в приміщенні Радіохабу Академії суспільного мовлення, де відомі українці писатимуть диктант із дотриманням карантинних вимог.

Наші вихованці доєдналися до написання Радіодиктанту вдома.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – учасників радіодиктанту

 

Наші контакти

  • (05361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  •   +38 050 788 87 70
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 894
Відвідувачів сьогодні: 138
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 64263