На рівні навчальних закладів фахової передвищої освіти дистанційна форма навчання – справа нова. Впровадження елементів дистанційної форми навчання є необхідною умовою для досягнення сучасного рівня якості освіти.
Внаслідок специфіки дистанційних телекомунікацій навчання стає більш мотивованим, інтерактивним, технологічним і індивідуалізованим.
Дистанційне навчання в коледжі відкриває можливість вивести на новий рівень фахову підготовку, дозволяє забезпечити гнучкість та багатоваріантність у навчанні, сприяє більш повному розкриттю потенціалу студентів, через фактично необмежену кількість дистанційних навчальних курсів.
Виконання практичних завдань можливо перетворити у своєрідне змагання між студентами, за вправність та вмілість використання набутих знань. Зокрема таким змаганням стало засвоєння технології виконання вегетативного розмноження деревних видів з використанням зимових здерев’янілих стеблових живців.
На своїх присадибних ділянках студенти групи СПГ-31 закріпили навички відібрати, нарізати та посадити у підготовлений ґрунт здерев’янілі живці чорної смородини.
Виконавши фотознімки проведених робіт студенти продемонстрували, що будь-які виклики сьогодення можна легко здолати маючи старанність та наполегливість у досягненні своєї мети.
Єлізавета Грибович, голова циклової комісії
спеціальності «Садово-паркове господарство»;
фото – студентів групи СПГ-31