Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

4 жовтня у коледжі відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти.

Виконувач обов’язків директора коледжу Володимир Тихович побажав колегам упевненості, витримки та міцних сил у праці, реалізації задумів. Із нагоди свята грамоти отримали Микола Якименко, Тамара Кушніренко, Сергій Омельченко, Людмила Козаренко, Валентина Панікар, Олександр Шестопал, Дмитро Ступка, Людмила Шакалій та Ніна Кузуб.

На свято завітали викладачі та працівники навчального закладу, які присвятили своє життя вихованню молоді: Тимошенко Тамара Іванівна, Андреєва Ірина Миколаївна, Литвин Тетяна Василівна та Ремньова Ольга Іванівна.

Із вітальним словом до присутніх зверталися міський голова – Олександр Грицаєнко; керівник апарату Лубенської районної військової адміністрації Пірова Олена Георгіївна та начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Лубенської районної військової адміністрації Потерайло Ірина Миколаївна. Відзначені грамотами Аліна Козачкова, Лариса Полянна, Віктор Карпець, Світлана Махно, Олена Кушніренко, Тетяна Турченко.

Вітання на адресу колективу надійшли від голови обласної профорганізації Анатолія Даниленка. Грамотами за високий професіоналізм та співпрацю з галузевою Профспілкою відзначено Сергія Омельченка, Яну Пелипань та Олександра Шестопала.

Голова профспілки працівників коледжу Андрій Павлюченко побажав усім здоров’я, добра, довголіття, здійснення мрій та вручив грамоти Тетяні Донець, Людмилі Даценко, Наталії Сушич та Світлані Ольшанській.

Пісенні привітання линули від вокально-інструментального ансамблю «Пори року» (музичний керівник Віктор Карпець), а відеоряд доповнив піднесений настрій святкового концерту.

Ведуча Аліна Козачкова привітала присутніх із професійним святом та побажала життєвої мудрості, наснаги у благородній місії – навчати і виховувати нове покоління українців.

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото – Віталіни БОНДАРЕНКО

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 359134