На футбольному майданчику коледжу відбувся черговий турнір з міні-футболу «Кубок миру - 2024»

5 жовтня на базі коледжу відбувся традиційний, третій за ліком, турнір з міні футболу "Кубок Миру", організований нашим коледжем та СК "Лідер". У турнірі взяли участь шість команд Лубенської громади, а його метою був збір коштів на потреби захисників з Лубенщини.

Після напружених матчів перше місце здобула команда АСК "Лубенщина" Ветерани. Друге місце виборола команда ФК "Колос Тарандинці", а третє дісталося СК "Лідер". Подальші місця розподілилися наступним чином:

• четверте місце - «Кристал» (Лубни);
  • п’яте місце - «Торпедо» (Лубни);
  • шосте місце - «Лісний» (Лубни).

Кращий гравець - Вячеслав Косяк;

Кращий бомбардир - Антон Сороченко;

Кращий захисник - Станіслав Панасенко;

Кращий воротар - Сергій Букало.

Зібрані під час змагань кошти були спрямовані на закупівлю гігієнічних засобів, які вже передані нашим захисникам на передову.

Дякуємо всім учасникам і вболівальникам за активну підтримку наших героїв!

Денис ФІШЕВ, Євген ТИХОНЕНКО, організатори турніру;

фото – Євгена ТИХОНЕНКА