Лекція-тренінг "Протидія торгівлі людьми"

27 вересня відбулась зустріч студентів коледжу з представниками благодійної організації «Світло надії», яка вже понад 20 років є провідною у сфері з надання соціальних послуг в Полтавській області. Організація фокусується на допомозі людям в складних життєвих обставинах, які потребують допомоги та підтримки у сфері охорони здоров'я, захисту та навчання. Представники організації Катерина та Ірина проінформували студентів, що на сьогодні для українців, в умовах воєнного стану, ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами став ще більшим. Багато громадян переїхали із зони бойових дій в інші регіони або за кордон, та шукають нову роботу. Жертвою торгівлі людьми може стати будь-хто, будь-яка людина, незалежно від статі, віку, соціального статусу, рівня освіти тощо. Студенти отримати базові знання, які необхідні для розуміння методів протидії торгівлі людьми, як не наражати себе та своїх близьких на небезпеку та як вчиняти, якщо потрапили в таку ситуацію.

Єлізавета ГРИБОВИЧ, заступник директора з навчальної роботи;

фото – Люмили ЄРЕМІЄВСЬКОЇ

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 359648